Promocja śpiewnika “Na Starą Nutę”

Koło Gospodyń Wiejskich w Niwiskach
zaprasza na promocję śpiewnika
“Na Starą Nutę”
 w dniu 21.10.2020r. o godz. 10.00 w sali GOKiB 

Promocja śpiewnika  „Na starą nutę”

Koło Gospodyń Wiejskich w Niwiskach wydało śpiewnik „Na starą nutę”            
a wszystko dzięki  inicjatywie, która  została zrealizowana w ramach projektu „Podkarpackie  Inicjatywy Lokalne2020”  dofinansowanego ze środków Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.  Regionalnymi Operatorami Projektu są: Fundacja Fundusz Lokalny SMK, Stowarzyszenie LGD „Partnerstwo dla Ziemi Niżańskiej”, Stowarzyszenie LGD „TRYGON – Rozwój i Innowacja, Fundacja Przestrzeń Lokalna”

Śpiewnik zawiera wymowne  teksty i proste wpadające w ucho melodie, które odzwierciedlają tęsknoty i marzenia, sprawy życia i śmierci, a wszystko zakończone puentą, gdzie dobro zawsze zwyciężało zło. Śpiewnikiem tym chcemy zaproponować podróż do czasów, które bezpowrotnie minęły. Ze względu na pandemię promocja śpiewnika odbyła się w dwóch miejscach: w Gminnym Ośrodku Kultury i Biblioteki oraz w Dziennym Domy „Senior –Wigor” w Niwiskach przy zachowaniu odpowiednich rygorów sanitarnych.

Koło Gospodyń Wiejskich  w Niwiskach składa serdeczne podziękowania wszystkim osobom i instytucjom za zaangażowanie, pomoc w pozyskiwaniu tekstów i tworzeniu śpiewnika.